Współpraca z nami to

Rozwój i oszczędność

Medesthetic to innowacyjne Centrum Szkoleniowe, którego działaność opiera się na wieloletnim doświadczeniu w przekazywaniu wiedzy teoretycznej i praktycznej obejmującej najnowsze osiągnięcia szeroko pojętej kosmetologii.

Nasza firma powstała z chęci dzielenia się wiedzą i praktycznymi umiejetnościami w zakresie szeroko rozumianej kosmetologii i medycyny antystarzeniowej.

Oferujemy kursy przeznaczone dla osób początkujących oraz profesjonalistów, którzy pragną podwyzszać swoje umiejętności zawodowe.

Nasza misja

Czym się zajmujemy

Współpraca z nami to

Rozwój i oszczędność

Rabat

5%

na drugie szkolenie

Rabat

10%

na trzecie szkolenie

Rabat

15%

na czwarte i kolejne szkolenie

Co się o nas mówi

Opinie naszych klientów

profesjonalizm

Pełny profesjonalizm, miła atmosfera, przyjemne, estetyczne wnętrza. Pani Małgosia angażuje się w szkolenia na 100 % ! Za mną już jedno szkolenie i niebawem planuję kolejne ! ♥ Gorąco polecam ♥

Gosia M.

Super!

Polecam szkolenia w tym miejscu!!!!! bardzo przyjazna atmosfera, dużo fachowych porad i praktycznych ćwiczeń, a wiedza szkoleniowców imponująca:) Bardzo pomocni pracownicy 🙂

Agata K.

Polecam!

Polecam serdecznie szkolenie u Pani Małgosi! Dużo na temat mezoterapii wiedziałam, Ale bardzo dużo ciekawych rzeczy się dowiedziałam! Za wskazówki i fachowe rady bardzo dziękuję! Na pewno nie raz jeszcze skorzystam ze szkoleń!

Wioleta H.

Gorąco polecam

Polecam z całego serca pełny profesjonalizm ogromna wiedza miła atmosfera

Ewa K.