WKOPI.PL Poniżej przedstawiamy kopię sfotografowanej strony internetowej http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,20130574,zdrajca-powinien-wisiec-na-stryczku-szokujace-slowa-poslanki.html przez WKOPI.PL. Kopia przedstawia stan strony na 2016-05-25 02:15:50 CEST z pominięciem treści ładowanych dynamicznie przy każdym wyświetleniu danej strony internetowej. Aktualnie strona może wyglądać zupełnie inaczej.

| START | Fotografia poniższej strony | Zrób zdjęcie strony internetowej | Szukaj | Zgłoś naruszenie zasad | Regulamin | Kontakt |
 Korzystając z serwisu wkopi.pl akceptujesz postanowienia regulaminu.
'Zdrajca powinien wisieć na stryczku'. Szokujące słowa posłanki PiS w wywiadzie dla katolickiego radia

"Zdrajca powinien wisieć na stryczku". Szokujące słowa posłanki PiS w wywiadzie dla katolickiego radia

lulu
24.05.2016 16:15
Bernadeta Krynicka i Jarosław Kaczyński

Bernadeta Krynicka i Jarosław Kaczyński (Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta)

1. "Człowiek, który donosi do obcego państwa to zdrajca i powinien wisieć"
2. To wypowiedź posłanki PiS dla katolickiego Radia Nadzieja
3. Polityk mówiła, że opozycja jeździ do Brukseli i "donosi na nasz kraj"

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

Posłanka PiS Bernadeta Krynicka była gościem katolickiego Radia Nadzieja. Fragmenty programu cytuje portal lomzynskie24.pl. Rozmowa dotyczyła m.in. sporu wokół TK i działań opozycji. Krynicka stwierdziła, że "Nasza opozycja - Polacy, jeżeli są to Polacy, jeżdżą do zachodniej Europy, do Brukseli i donoszą na nasz kraj. Chcą, żeby UE wymusiła na nas pewne zachowania, które są niezgodne z konstytucją".

- Dla mnie człowiek, który donosi do obcego państwa to jest zdrajca i tak naprawdę powinien wisieć na stryczku. Taka jest prawda - skwitowała.

- To bardzo mocne słowa - zwrócił uwagę prowadzący. Krynicka nie wycofała się. - Oczywiście! Zdrajca to jest zdrajca! Co robiono ze zdrajcami narodu? - stwierdziła.

Bernadeta Krynicka jest znana z ostatniej wypowiedzi o klauzuli sumienia dla fizjoterapeutów. Dowiedź się więcej z naszego wideonewsa:Chcesz wiedzieć więcej i szybciej? Ściągnij naszą aplikację Gazeta.pl LIVE!

Tagi:

Zobacz także
Komentarze (690)
Zaloguj się
 • oeiy

  Oceniono 214 razy 196

  A debil, czy w tym przypadku debilka, powinna siedzieć w psychiatryku. Swoją drogą nie rozumiem pojęcia "donosić na kraj". 'Kraj'coś zrobił? 'Kraj' coś przeskrobał?

 • janko_buszewski

  Oceniono 187 razy 177

  posłanka PiS w wywiadzie dla katolickiego radia wzywa do wieszania na stryczku...
  a co w tym szokującego? oni przecież tak mówią 24/24 siedem dni w tygodniu, od 10 lat

 • polakadam

  Oceniono 169 razy 155

  PiS wyzwolil z najglebszych czelusci polskiego motlochu, zaklamanych, podlych i nikczemnych ludzi, ktorzy dorwali sie do wladzy, za nic maja prawo i Konsytytucje RP, ktore lamia nagminnie i naginaja do swoich podlych celow. Najgorsze jest to, ze maja poparcie niewyksztalconej czesci spoleczenstwa, tzw. “ciemnego ludu” i zdobytej wladzy latwo nie oddadza.

 • mer1lin

  Oceniono 133 razy 129

  Niech powiesi najpierw Macierewicza i Fotygę.
  Oni też jeździli do USA donosić na własny rząd.
  PISiowi HIPOKRYCI !

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 131 razy 117

  katolicy i wieszanie to akurat stara ponad tysiącletnia tradycja, tylu co oni powiesili albo jako Krzyżacy, albo święta inkwizycja, nie mówiąc już o tych z napisem: "Gott mit uns" na pasach wojskowych - posłanka z pisu kultywuje jedynie tradycje tej organizacji

 • pysio62

  Oceniono 124 razy 108

  Krynicka, zwykla PIS-owska szmata, zaplaci drogo w przyszlosci za te slowa, ma to jak w banku.

 • fakiba

  Oceniono 89 razy 79

  Radio katolickie , to i wypowiedż musi być taka typowo katolska , prowadzący pewnie gratulacje pisuardesie zaraz po audycji złożył

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX