WKOPI.PL Poniżej przedstawiamy kopię sfotografowanej strony internetowej http://wyborcza.pl/1,75248,13659850,Tworca_akcji__Anty_NC___mobilizuje_uzytkownikow___Wszystko.html przez WKOPI.PL. Kopia przedstawia stan strony na 2013-04-01 23:48:27 CEST z pominięciem treści ładowanych dynamicznie przy każdym wyświetleniu danej strony internetowej. Aktualnie strona może wyglądać zupełnie inaczej.

| START | Fotografia poniższej strony | Zrób zdjęcie strony internetowej | Szukaj | Zgłoś naruszenie zasad | Regulamin | Kontakt |
 Korzystając z serwisu wkopi.pl akceptujesz postanowienia regulaminu.
Twórca akcji 'Anty NC+' mobilizuje użytkowników: 'Wszystko będzie jasne we wtorek rano'

Twórca akcji "Anty NC+" mobilizuje użytkowników: "Wszystko będzie jasne we wtorek rano"

gaw
31.03.2013 , aktualizacja: 31.03.2013 16:51
A A A Drukuj

Fot. Anty NC+

"Zaufajcie mi" - prosi twórca strony "Anty NC+", zrzeszającej niezadowolonych abonentów nowej platformy cyfrowej. Prosi o podzielenie się na forum akcji swoimi poradami dla NC+ i zapowiada: "wszystko będzie jasne we wtorek rano". W zeszły czwartek na spotkanie zaprosił go prezes NC+ Julien Verley.
Platforma cyfrowa NC+ powstała z połączenia Cyfry+ i platformy N. Oficjalnie uruchomiona została 21 marca. Dotychczasowi abonenci tych dwóch sieci uznali nową ofertę za zbyt drogą i protestują przeciw nowej polityce cenowej.

Na Facebooku powstała szybko grupa "Anty NC+". W zeszłą sobotę miała ponad dwa tysiące fanów, w ostatni czwartek - już ponad 20 tysięcy. Dziś stronę obserwuje ponad 44 tysiące osób. Jeśli liczba sympatyków akcji nadal będzie rosnąć w tym tempie, wkrótce może przegonić oficjalny fan page NC+. W niedzielę po południu różniło je tylko siedem tysięcy fanów.

- Jestem zaskoczony reakcją mediów i abonentów. Klientom NC+ oferujemy najtańsze pakiety w tej samej cenie co w N czy Cyfrze+, ale programów jest o kilkanaście więcej - bronił się prezes NC+ Julien Verley.

Po tygodniu nasilających się protestów (niezadowoleni klienci wysyłali między innymi skargi do Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, który zapowiedział, że zajmie się sprawą) szef NC+ postanowił zmienić taktykę. Studenta z Poznania, który założył profil "Anty NC+", zaprosił na spotkanie. "Pana akcja jest inspirująca. Jeżeli mam jeszcze raz pochylić się nad planami NC+ na najbliższe miesiące, dobrze by było, jeżeli mógłbym lepiej poznać pański punkt widzenia" - napisał w czwartek, 28 marca.

"Trochę zaufania, proszę"

W sobotę na profilu "Anty NC+" pojawiła się nietypowa prośba od założyciela grupy. "Masz jakąś opinię, sugestię lub poradę dla nC+? A może jakieś pytanie? Proszę wpisywać je w odpowiednim temacie na forum. Są one mi baaaardzo potrzebne ;) i cel jest zacny" - napisał, wzbudzając konsternację, użytkowników.

"Wasze pytania i wszelkie inne treści potrzebne są nam wszystkim. Jak już wczoraj pisałem - trochę zaufania... we wtorek będziecie wszystko wiedzieć i gwarantuję, że będziecie wszyscy zadowoleni..." - dodał w kolejnym poście, zaznaczając, że nie może wyjawić swoich planów, ponieważ strona "Anty NC+" obserwowana jest przez dziennikarzy i pracowników nowej platformy.

Co stanie się we wtorek rano? Na razie uczestnicy protestu prześcigają się w domysłach.

"Twórca antync już wie że spotka się z tym pajacem z nc plus, dlatego prosi o sugestie. Założycie się?" - pisze jeden z użytkowników (pisownia oryginalna).

"Anty NC+, nie idź tą drogą. Ani ty, ani to forum nie jest partnerem do rozmów z NC+ Tu należy zastosować stare prawidła biznesu i rozwiązać to przez "głosowanie nogami", stosując zasadę "Tej firmie już dziękujemy" - radzi inny facebookowicz.

Więcej jest jednak głosów poparcia dla twórcy strony.

"Ludzie, to proste, chłopak się nie spotka i liczy na nasze opinie, by odpisać prezesowi, że wszystkie sugestie społeczności Anty NC+ zostały zawarte na forum... I tyle. Czego od niego chcecie?" - pyta jeden z sympatyków akcji.

Wielu użytkowników fan page'a wzywa do okazania zaufania poznańskiemu studentowi.

ZOBACZ TAKŻE

Zobacz więcej na temat:

 • 25

Komentarze (25)

 • bastr

  Oceniono 105 razy 105

  Matematyka jest najbardziej uniwersalnym językiem więc :
  PRZESŁANIE DO JULIANA

  Pańskie 149zł ≠ Moje 89zł
  Pańskie 199zł = Polsat Cyfrowy 89zł
  Moja Rezygnacja = Pańskie 0 zł

 • mamula66

  Oceniono 102 razy 102

  O sile konsumentow przekonala sie amerykanska firma Netflix, wypozyczajaca filmy na DVD i online. Po "tworczej" modyfikacji obslugi nastapila akcja na Internecie po ktorej akcje firmy na Wall Sreet spadly o 60 procent. Fima wycofala sie ze zmian z podwinietym ogonem i przeprosinami. Akcje nigdy nie wrocily do poprzednigo poziomu.

 • jurek54ela56

  Oceniono 95 razy 93

  Popieram zdrową samoorganizację konsumentów przeciwko wyzyskowi ze strony potentata - operatora. Tylko tą sprawa winien zająć się UOKiK. Pojedynczy klient nie ma szans w starciu z molochem i jego prawnikami, ale internet stwarza nową jakość. Schemat dogadywania się jest zawsze taki sam: zastrasza się petenta, ale nie da się zastraszyć dobrze zorganizowanej grupy. Życzę Anty NC+ powodzenia, a żabojadom przypominam, że można zarobić bez łupienia, wystarczy zdrowy rozsądek i opary na polskich realiach biznes plan (a nie prognozach z sufitu).

 • djtomek1968

  Oceniono 102 razy 84

  ......jest o kilkanaście kanałów więcej....... mówi żabojad. jasne kanały dla dzieci , arte HD- za ten kanał szczególnie dziękuje , będą oglądał 24h/ dobę :) i inne badziewie. NC+ -nowa definicja rozrywki -za nową podwójne cenę. Stworzymy ostrą konkurencję cenową dla CYFROWEGO POLSATU :). Śmiech na sali!!!!!! Owszem ,trzeba było wszystkie kanały dać za 80zł, to 75% abonentów POLSATU by przeszło do NC+. Ale trzeba mieć jaja i pojęcie o biznesie. A tam same DUPKI SIEDZĄ!!!!!!!!!!!! Cały zarząd razem z żabojadem wyp........ć na pysk. Mimo wszystko WESOŁYCH ŚWIĄT dla grona z anyty NC+

 • hdtvpolska

  Oceniono 58 razy 54

  Jest ZADYMA !
  Francuskie kino via CANAL+ mnie nie interesuje.

  Wielki szacun dla Pani Beaty Mońka za natychmiastową reakcję , czyli dymisję.
  W grupie oszustów z francuskiej, rodzinnej firmy VIVENDI nie da się pracować.
  Polska to nie AZJA !
  Od dawna.

 • marillion73

  Oceniono 53 razy 53

  Jeśli ugra dla nas coś normalnego, to wszyscy odniosą z tego korzyści, łącznie z nc+. Jeśli nie, to straci tylko nc+, bo ludzie dalej będą odchodzić do konkurencji i zła reklama dalej będzie się ciągła jak smród za platformą nc+. Więc albo wszyscy skorzystamy, albo straci nc+

 • jakuza30

  Oceniono 41 razy 41

  Jestem użytkownikiem "N" dostałem nową ofertę pocztą nic z tego nie rozumiem ,nie wiem w jakiej cenie są pakiety dla starych i nowych użytkowników.Czytając nową ofertę zniechęciło mnie do "N" bo z oferty zrozumiałem tylko jedno jakie są wysokie kary.To jest żałosne!!!!

 • chriswaw

  Oceniono 44 razy 38

  Wszystko wskazuje na to, że Prezes NC+ - Julian Verley, to agent Zygmunta Solorza. Misją prezesa-agenta jest nakłonienie dotychczasowych abonentów telewizji N i C+ do przejścia do solorzowego Cyfrowego Polsatu.
  I trzeba przyznać, że z tej misji prezes-agent wywiązuje się znakomicie. Ostatni gasi światło.
  Efektem fuzji N i C będzie (nomen omen) ... NiC.
  NC-

 • skarp3ta

  Oceniono 31 razy 27

  "Panie Waldku, Pan się nie boi
  Cały naród murem za Panem stoi"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX