WKOPI.PL Poniżej przedstawiamy kopię sfotografowanej strony internetowej http://nocoty.pl/title,Doda-i-Blazej-Szychowski-jednak-razem,wid,14446073,wiadomosc.html przez WKOPI.PL. Kopia przedstawia stan strony na 2012-04-27 13:39:20 CEST z pominięciem treści ładowanych dynamicznie przy każdym wyświetleniu danej strony internetowej. Aktualnie strona może wyglądać zupełnie inaczej.

| START | Fotografia poniższej strony | Zrób zdjęcie strony internetowej | Szukaj | Zgłoś naruszenie zasad | Regulamin | Kontakt |
 Korzystając z serwisu wkopi.pl akceptujesz postanowienia regulaminu.
Doda i Błażej Szychowski jednak razem?! - No co Ty!?
Aplikacja Nocoty na Androida - pobierz za darmo »

Dziś

2012-04-27 (09:58)

Doda i Błażej Szychowski jednak razem?!

  A A A
Jeden z ostatnich wpisów Dody na Facebooku zelektryzował wszystkich jej fanów. "Doda rozstała się z Błażejem" - grzmiały nagłówki w prasie i internecie. Wszystko wskazuje jednak na to, że między wokalistką a jej chłopakiem nic się nie zmieniło.

"odchodzę nie dlatego,że nie umiałabym cie zabić.odchodzę bo potrafiłabym to zrobić:)" - napisała Doda kilka dni temu.

Większość fanów potraktowała te słowa jako informację o rozstaniu. I nie było w tym nic dziwnego, zwłaszcza w kontekście informacji o tym, że Rabczewska nie otrząsnęła się do tej pory po rozstaniu z Nergalem, a związek z Błażejem miał jedynie zagłuszyć jej ból.

Okazuje się jednak, że Doda zacytowała po prostu zdanie z filmu Tomb Raider. Jak mi miło, że wszyscy tak bardzo zaangażowali się w interpretacje cytatu na moim fan pagu - tak wokalistka komentuje krążące plotki. Chcąc obrócić wszystko w żart, dopisała jeszcze kilka cytatów, które odpowiednio zinterpretowane mogą zamienić się w nagłówki rodem z tabloidów.

Czyżby w ten sposób dawała do zrozumienie, że między nią i Błażejem wszystko układa się w najlepsze?

(JMa)

Angelina i Brad: szczegóły ślubu!
źródło: nocoty.ploceń
1
2
Podziel sięOpinie

Pozostało znaków: 4000

[Pokaż regulamin]

REGULAMIN

Ocena: 0 [0]
~listek [pół godziny temu]

A kogo to już obchodzi.

odpowiedz

Ocena: +1 [5]
~jaro [3 godziny temu]

trzeba być mega tępym aby zadać się z taką kobitą

odpowiedz