WKOPI.PL Poniżej przedstawiamy kopię sfotografowanej strony internetowej http://www.pierwsza-milosc-polsat.blogspot.com/ przez WKOPI.PL. Kopia przedstawia stan strony na 2012-04-21 00:39:18 CEST z pominięciem treści ładowanych dynamicznie przy każdym wyświetleniu danej strony internetowej. Aktualnie strona może wyglądać zupełnie inaczej.

| START | Fotografia poniższej strony | Zrób zdjęcie strony internetowej | Szukaj | Zgłoś naruszenie zasad | Regulamin | Kontakt |
 Korzystając z serwisu wkopi.pl akceptujesz postanowienia regulaminu.
Pierwsza miłość

Pierwsza miłość - odcinek 1507, 1508, 1509

Głównym wątkiem serialu są miłosne perypetie Marysi (Aneta Zając) i Pawła (Mikołaj Krawczyk) we Wrocławiu. Troski codziennego życia dzielą oni z najbliższymi przyjaciółmi Kingą (Aleksandra Zienkiewicz), Bartkiem (Rafał Kwietniewski) i Arturem (Lukasz Płoszajski). Akcja serialu toczy się także we wsi Wadlewo, gdzie mieszkają Emilka Śmiałek (Anna Ilczuk) i jej ojciec Marian (Paweł Okoński). Rodzina ta niejednokrotnie mierzy się z problemami typowymi dla polskiej wsi. Z kolei kłopoty wczesnej dorosłości nękają Olę (Dominika Kojro) i Błażeja (Paweł Krucz) Królów oraz ich przyjaciół Sabinę (Urszula Dębska), Mikołaja (Błażej Michalski) i Radka (Mateusz Banasiuk). Oprócz problemów miłosnych stają oni także przed naprawdę poważnymi życiowymi dylematami.

Do Wadlewa przybędzie Wojtek - Czy Bartek będzie zazdrosny o Emilkę?

 Już niebawem do Wadlewa przybędzie Wojtek, siostrzeniec Celiny. Mężczyzna będzie zauroczony Emilią. Zmobilizuje to do działania zakochanego w Emilce Bartka, który uświadomi sobie, że wszystkie kobiety, które kochał porzuciły go, ponieważ nie umiał o nie walczyć :) Co zrobi Bartek, by Wojtek nie odebrał mu Emilki?
Aneta jednak nie odejdzie z serialu!

Nie milkną plotki, że osobisty dramat Anety Zając, spowodowany tym, że jej partner Mikołaj Krawczyk kilka tygodni temu porzucił ją z dwójką rocznych bliźniąt dla Agnieszki Włodarczyk, sprawił, że rozważa ona odejście z serialu “Pierwsza Miłość”. Nie da Agnieszce Włodarczyk tej satysfakcji?
Nie dosyć bowiem, że dzień w dzień musi się spotykać na planie filmowym z byłą przyjaciółką i wiarołomnym ukochanym, to jeszcze wątek jej serialowej bohaterki odzwierciedla to, co dzieje się w rzeczywistości.